Previous Next

Mägimatk Itaalias: Meraner Höhenweg (1.-7.07.2024)

Juuli alguses plaanime jalutada Itaalias. Võtame ette 100km pikkuse Meraner Högweg nimelise matkaraja. 5-päevane matk toimub kergete seljakottidega, mis võimaldab täiel rinnal nautida puhkust mägises Itaalias koos hea toidu ning mugavate majutuspaikadega.

Kohad matkagrupis on täitunud!

Registreeru

Meraner Högweg on suurepärane ning lihtne matkarada Itaalias, kus 5 matkapäevaga läbitakse kergete seljakottidega 100 km jagu matkaradu. Teele jäävad kaunid Itaalia alpiaasad, väiksed mägikülad ning mägede vahele peidetud taluhooned ning mägihütid.

Päevad on 6-8 tunni pikkused ning tegemist on lihtsa jalutuskäiguga, mis sobib eriti hästi algajale matkajale kui miks mitte ka edasijõudnud matkahuntidele. Varustus on äärmiselt lihtne ning raja plaanime läbida suvises riietuses kergete matkajalatsitega. Endaga kaasas kanname vaid väikest seljakoti vihmariiete, joogipudeli ning lõuna snäkkidega! Matka vältel toitume kohalikes mägihüttides ning matkaraja äärde jäävates söögikohtades. Ööbime kõik ööd mägihüttides ja matkaraja äärde jäävates majutusasutustes. Ettevalmistuseks võiks  teha mõned väiksemad matkat/retked Eestimaal, väga soovitatav on osaleda ka Nipernaadi Suvisel harjutusmatkal, kus õpetatakse muu hulgas optimaalset liikumist erinevatel reljeefidel. 

Kes soovib võib pikendada puhkust Veneetsia päevadega, lennates kohale varem või siis lahkudes Veneetsiast hiljem.

Osavõtutasu

  • 4 – 7 osalejat: 350 EUR
  • 8 – 11 osalejat: 300 EUR

Gruppi juhib Karu.

Matk toimub kui osalejaid on vähemalt 4. Lisaks grupijuhile on grupis kohti maksimaalselt 11 osalejale.

Lisakulud

  • Lennupilet Veneetsiasse ja tagasi, soovi korral aitame teil leida vajalikud lennupiletid. PS! Lendame ainult käsipagasiga.
  • Bussi ja rongipiletid Veneetsiast matka alguspunkti ja tagasi
  • Reisikindlustus (tervise ja reisitõrke kindlustus)
  • Toit ja majutus matka vältel
  • Varustuse rentimine ja ostmine kui midagi vajalikku peaks puudu olema. Täpsema matkavarustuse nimekirja saadame juba matkareisile registreerunutele. Soovi korral aitame ka vajaliku varustuse ostmisel, varustuse rentimiseks vaata Klubi rendi leheküljele.
  • Võimalikud lisakulud matka varasemal lõpetamisel

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab matka organisatoorsed kulud. Selleks, et grupp saaks samaaegselt rajooni ning tagasi, oleme broneerinud lennupiletid. Ülejäänud kulud klapime jooksvalt, nii nagu need matkal tekivad. 

Registreeru

Seni reganud

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  52 77 540