Nipernaadi kontaktid

Kuna Nipernaadi pole meile kellelegi töökoht, st tegeleme kõigega hobi korras leivatöö kõrvalt, ei saa me garanteerida 24-tunnist valvelolekut. Siiski püüame, et kui me just reisil pole, oleme netist leitavad ja vastame kirjadele. Kui me ka kohe probleemi lahendada ei suuda, siis vähemalt häälitseme, näitamaks, et oleme kirja kätte saanud.

 

Üldine mailiaadress    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. - kui Sa ei tea, kelle poole konkreetselt pöörduda. Edasi tegeleb kõige kompetentsem. Püüame jõudumööda vastata.

Postiaadress Oa tn 54, Tartu linn, 51007 - Tartus asub ka meie rendivarustuse ladu, mistõttu kaugemalt rentijad peaks arvestama saatisele kuluva ajaga

Varustuse temaatika    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , 53918789- kui on küsimusi varustuse kohta, millele kodukalt vastust ei leidnud või siis soov matkavarustust osta või rentida.

Vedurid:

Heldur Pedajas    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 56 682 492 - kui on küsimusi reiside kohta, mille juht olen, soovid konsulteerida varustuse osas, tellida grupijuhi teenust mägi-, vee-, ratta- või suusamatkale, tellida veini-, matka- või suusakoolitust.

Kalle Hansen    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5017229 - kui on alpinismi puudutavaid küsimusi, kas üldiseid või mõne konkreetse Nipernaadi reisiga seotult.

Kunnar Karu    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5277540 - kui on küsimusi konkreetsete Nipernaadi reiside kohta, mille juht olen.

Kristel Kok    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 53918789 - kui on küsimusi varustuse rentimise või siis konkreetsete reiside kohta, millega tegelen.

Craig Tislar    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. - kui on küsimusi või ettepanekuid klubi kodulehekülje kohta.